Płacę i wymagam

Czy 2.50 zł to dziś dużo? Jak dla kogo, jak za co. Niewątpliwie majątek to nie jest. Fajek za to nie kupisz, kolorowego tygodnika też nie. Lepiej poczujesz się w dziale warzyw hipermarketu, bo stać cię będzie na jakieś cztery średniej wielkości pomidory albo, przy odrobinie szczęścia, na główkę sałaty.

Statystyczny Polak wydał właśnie 2.50 na przygotowania polskich olimpijczyków przed Londynem. Sądząc po komentarzach na forach – statystycznyPolak oczekuje teraz w zamian nieco zbyt wiele.

PS. Hit dnia, jak dla mnie, to wynik drugiej kwarty meczu koszykarek USA-Chiny. Mianowicie 30:8.

PS2. Sport.pl nadal ma kłopopty z tabelkami. Wprawdzie chód na 20 km trwał tylko mgnienie oka, za to siatkarze musieli już — sądząc po liczbie rozegranych setów — spędzić na boiskach wiele tysięcy godzin.

46 thoughts on “Płacę i wymagam

1. no … , czyli po pierwszym secie z australią … a zarzucono mi w sobotę, że mój niepokój, by nie napisać wkurwienie przechodzące w kibicowanie brytolom był nieuzasadniony. już mecz z argentyną był w naszym wykonaniu słaby.

1. błąd taktyczny kszczota? a lewandowski znowu dał się zamknąć – szkoda, że nikt go nie kopnął.
                      jeśli chodzi o dołęgę to chciałem by kroczył – 185 – 190 -195 i byłoby pozamiatane. no, ale wtedy bąk nie miałby brązu …

1. Andrea Anastasi – “Mieliśmy w drużynie problemy w przeszłości, ale po prostu je przedyskutowaliśmy. Najważniejsze jest zaufanie. Jedno piwo nie jest problemem, dwa też nie, pójdziesz do toalety i już nic w tobie nie ma. Polakom trzeba sprawę wytłumaczyć z innej pozycji. Jeśli oni nie będą mieli ochoty wygrać, to nie wygramy” – trenerze, zaufanie należny zawsze mięć ograniczone.

2. … pod koniec seta (meczu), po dwutygodniowej nieobecności, odwiedziła mnie ładna, sympatyczna i inteligentna dziewczyna i stanowczo zarządzała, abym przerwał oglądanie tego naszego siatkarskiego popisu i natychmiast zajął się rozwiązywaniem jej problemów, co z nieukrywana radością uczyniłem. amen.

3. taaa … esemesy wczoraj słałem informując po każdym z setów o wyniku. esemesy słałem z bramki, no i trzeba było wpisać kod z obrazka, a kody były następujące: biały, mleko i … klapa … zimny prysznic na na młode głowy. oby to niepowodzenie czegoś ich nauczyło.